Klasyczne czy nowoczesne – jakie obrączki wybrać na ślub?

Klasyczne czy nowoczesne – jakie obrączki wybrać na ślub?

Obrączka to nie tylko biżuteria. To symbol, który ma podkreślać przywiązanie do życiowego partnera. Nic dziwnego w tym, że jej wybór może nastręczać pewnych trudności, bowiem oferta jest naprawdę szeroka, a nie jest to przedmiot, który wymienia się co kwartał. Dlatego powstają pytania o to, czy lepiej sprawdzą się obrączki klasyczne czy nowoczesne. I odpowiedź zawsze zależy od gustu, jednak jest parę przesłanek za konkretną opcją.

Choć może to brzmieć onieśmielająco, to wybór obrączek jest właściwie wyborem na całe życie. Jednak czym jest ta decyzja wobec wyboru partnera? Oczywiście w takim kontekście niczym, jednak warto myśleć o szczegółach tego typu, bo właściwie wszystko, co oscyluje wokół tematu, jakim jest zawarcie małżeństwa, jest istotne. Gdyby tak nie było, to panowie nie planowaliby miejsc oświadczyn, a panie nie upewniały się wiele razy, czy wszystko związane z weselem na pewno jest gotowe. Kwestia obrączek jest o tyle znacząca, że wybiega znacząco w przyszłość – będziemy je nosić przez długie lata po ślubie i mają symbolizować więź, która łączy nas ze współmałżonkiem. Chcemy się wyróżnić, chcemy zaznaczyć, że w szczególny sposób podchodzimy do tej szczególnej sytuacji. Obrączki klasyczne czy nowoczesne? Skoro klasyczne, to przecież podobne do innych; zgrane, opatrzone, zwykłe – więc może nowoczesne? Odważne, nowatorskie, zwracające uwagę? Odpowiedź w piękny sposób łączy się z tym, co stoi za samym małżeństwem.

Obrączki klasyczne czy nowoczesne?

Małżeństwo może wewnątrz siebie ewoluować i się zmieniać, jednak jako konstrukcja jest zawierane z myślą o stałości. Jakby na to nie patrzeć, jest to najbardziej klasycznie przyjęty model formalizowania związku. Z tego powodu, kiedy zastanawiamy się nad tym, czy obrączki klasyczne czy nowoczesne będą bardziej odpowiednie, warto zdać sobie sprawę, że będziemy je nosić latami przy rozmaitych okazjach i do rozmaitych ubrań. Mody i sytuacje się zmieniają, a tradycyja pozostaje na zawsze. Dlatego powraca tendencja do wybierania obrączek klasycznych. Wiele osób decyduje się na proste i stylowe rozwiązanie, którego moc leży w symbolice, a nie w nowoczesnym i krzykliwym wzornictwie. Dodatkowy grawer wewnątrz obrączek dodaje tajemnicy i podkreśla intymną stronę obrączki, a skromny wygląd zewnętrzny przekazuje jasny sygnał o spokoju i stabilności.

Obrączki ślubne na miarę

Niezależnie od tego, jakie obrączki Państwa interesują, wykonujemy cały szereg autorskich projektów, które łączą tradycję i nowoczesność. Od bardziej stonowanych po te odważniejsze wzory. Wszystkie wykonujemy ręcznie – co więcej, jeśli marzą się Państwu indywidualne obrączki według własnego projektu, to również możemy zrealizować taką usługę. Zdajemy sobie sprawę z wagi sytuacji i od lat dokładamy wszelkich starań, by spełniać wyobrażenia naszych Klientów. Gwarantujemy:

  • Realizację z dowolnego wzoru (również według projektu Klienta),
  • Wykonanie ze złota 14-karatowego lub 18-karatowego w dowolnym kolorze lub w kombinacji kolorów,
  • Z oprawionymi diamentami w żółtym, białym bądź różowym złocie 18-karatowym lub 14-karatowym
  • Wysoką jakość wykonania i użytych komponentów, które spełniają europejskie normy dotyczące cesji alergenów (używane przez nas złoto nie uczula!),
  • Grawerunek zawsze gratisowo!
  • Wykonanie do 14 dni, jeśli danego modelu nie ma na sklepie.

Klasyczne czy nowoczesne – jakie obrączki wybrać na ślub? Takie, które się nie znudzą i przez lata będą przypominać o chwili, kiedy pierwszy raz znalazły się na serdecznym palcu.